کنترل هوشمند سیستم سرمایش و گرمایش

در خانه های هوشمند تمامی اجزا و وسایل به راحتی و از راه دور کنترل می شوند و هدف از هوشمندسازی ساده و راحت زندگی کردن است. بعد از هوشمندسازی منازل می توان استفاده بهینه در مصرف سوخت و انرژی صرفه جویی کرد. زمانی که منزل خود را هوشمندسازی می کنیم سیستم سرمایش و گرمایش در هر بخش خانه مانند آشپزخانه و اتاق خواب ها اجازه را می دهد تا به صورت مستقل هر مکان دمای مختص به خود را داشته باشد.

در خانه هایی که سیستم گرمایشی و سرمایشی به صورت هوشمند تهیه شده است باعث صرفه جویی در مصرف انرژی خانه ها و افزایش آرامش میشود. به وسیله کنترل سیستم هوشمند می توانید دمای هر قسمت از منزل را حتی از راه دور کنترل کنید. منزل شما مجهز به سیستم هوشمند باشد دریچه های هوشمند جای دریچه های تهویه هوا نصب می شود و شما می توانید قبل از ورود به ساختمان سیستم تهویه را فعال کنید و بهینه سازی را در قسمت سرمایش و گرمایش و فعال کرد.

مزیت های سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند

مزیت هایی که سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند نسبت به ساختمان های معمولی دارد، این است که با استفاده از کلیدهای هوشمند اختصاصی که توسط کاربر کنترل می‌شود دمای مورد نظر مناظر را تنظیم کرده و در فواصل مختلف به صورت خودکار تنظیم اتوماتیک می شود.

روش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی از دیگر مزیت های هوشمند سازی منازل است. در زمان هوشمند سازی سیستم سرمایش و گرمایش فن کوئل، کولر آبی، شوفاژ و رادیاتور، هوشمند می شود و زمانی که این اجزا به صورت سیستم هوشمند شروع به کار می کنند در مصرف انرژی و هزینه خود صرفه جویی کرده اید. هوشمند سازی سیستم سرمایش و گرمایش خانه جزء کاربردی ترین و مهم ترین بخش از هوشمند سازی منازل است. زمانی که سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش در منزل وجود دارد، سیستم به صورت اتوماتیک حضور داشتن و نداشتن شخص را تشخیص می دهد و به صورت خودکار سیستم سرمایش و گرمایش روشن و خاموش می شود. زمانی که شخص از منزل خارج می شود تمام سیستم ها خاموش می شوند و از مصرف انرژی جلوگیری می‌شود و بالعکس زمانی که قصد بازگشت به منزل را دارید می توانید با استفاده از سیستم هوشمند و به طور اتوماتیک از راه دور سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان را روشن نمایید تا دمای محیط تا زمانی که شما به منزل می رسید به دمای مطلوب رسیده باشد، که از این طریق از اتلاف انرژی جلوگیری می‌شود.

زمانی که سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش را بر روی حالت موقعیت‌یاب قرار می دهید زمانی که شخص به یک کیلومتری منزل می رسد سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند منزل روشن می‌شود، زیرا در حالت موقعیت یاب قرار دارد. زمانی که موتور خانه های منازل دارای سیستم هوشمند سازی باشد می توان با کاهش چشمگیر مصرف انرژی روبه‌رو شد و نیز عمر تجهیزات را بالا برد.

سیستم هوشمند در ساختمان همانند یک هوش مصنوعی عمل می کند، مثلا می تواند عادت دمایی کاربران ساختمان را تشخیص دهد و به همین دلیل دمای دلخواه هریک از ساکنان ساختمان را می داند و دمای هر محیط را متناسب با سلیقه هر شخص برای هر فضا تنظیم کند.

شرکت ارگ با داشتن کارشناسان خبره و حرفه ای و همچنین سابقه چندین ساله آماده ارائه مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها جهت هشومندسازی محیط کارشان می باشد.

همین حالا جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را از طریق فرم ذیل برای ما ارسال نمایید...
دفتر کار هوشمند
گالری پروژه های انجام شده

نشانی شرکت:

تهران – خیابان شریعتی – خیابان سجادی – کوچه محتشمی – پلاک 31 واحد 3

نشانی کارخانه:

اصفهان – خیابان ولیعصر – خیابان همت – کوچه خسروآبادی – پلاک 34